Ga naar de inhoud

Ledenlijst

Deze website biedt een overzicht van de professionele rattenbestrijders, die zijn opgeleid met de SvR Schietvaardigheid voor
Rattenjagers methode.
Als u een rattenbestrijder wilt inhuren kunt u hier kennismaken met de
basis principes van onze aanpak.

Met trots presenteren we dit overzicht van ERaNed leden per provincie en waar zij gevestigd zijn. Vele van onze leden strekken hun werkterrein uit over meerdere regio’s en provincies, hierdoor ontstaat een waardevol netwerk

Noord Holland


Jeroen Bos

Hilversum
+31653461641
jbosbas@gmail.com

Peter Bulters

Rateloos

Callantsoog
+31615549123
PeterJMBulters@gmail.com

Peter Burger

Rateloos

Callantsoog
+31625553858
pburger@rateloos.nl

Jeroen Damen

Ratwerk

Amsterdam
+31628143504
p.j.damen@hotmail.com

Paul Damen

Ratwerk

Amsterdam
+31640204034
p.j.damen@hotmail.com

Jurriaan Gaarlandt

Rattenzaken

Huizen
+31624336651
jurriaan@rattenzaken.nl

John Treur

Zaandam
+31651512167
treur48@gmail.com

Nico Koning

Spierdijk
+31610712387
nicokoning1960@gmail.com

Friesland


Albert Hofstra

Friese Rattenjager

Akmarijp
+31633763501
info@frieserattenjager.nl

Henk van der Meer

De Wâldrôt

Kollumerzwaag
+31613395012
waldrot@hotmail.com

Daniel Schaaf

De rattenbestrijder

Harlingen
+31682704929
derattenbestrijder@proton.me

Allard Rosier

Rattenjagerrosier

St. Jacobiparochie
+31625306096
allardrosier@gmail.com

Groningen


Meindert Bolt

Norvegicus

Nieuw Beerta
+31610255120
norvegicus@outlook.com

Drenthe


Jan Doets

Hurricane Armoury

Valthermold
+31650584310
info@hurricanearmoury.eu

Bennie Slomp

Bennie Slomp Dienstverlening

Nieuw-Balinge
+31653173643
bennie.slomp@gmail.com

Flevoland


Peter Coppens

Almere
+31630987801
pacoppens@hotmail.com

Overijssel


Thom van Duren

Wanneperveen
+310651767705
rbnoord@ziggo.nl

Zuid Holland


Danny Bakkers

Plaagdierbestrijding Nieuw-Helvoet

Hellevoetssluis
+31635317907
dannybakkers1973@gmail.com

Kees Bogaart

Haastrecht
+31620325066
Kbogaart@xs4all.nl

Joop Leeuwis

Giessen-Oudekerk
+31622290939
leeuwisja@gmail.com

Adrie van Diemen

EcoRat Rattenbestrijding & Advies

Zoeterwoude
+31653982731
info@ecorat.nl 

Mark op ‘t Hof

Green Rats

Zuid-Beijerland
+31628629558
info@greenrats.nl

Edwin van Cappellen

Krimpen a/d Lek
+31628367900
e.cappellen@upcmail.nl

Peter van Blerck

Valkerij-van Blerck

Rotterdam
+31622349865
petervanblerck@upcmail.nl

Richard Littooij

De rattenvanger van Holland

Cappelle aan den IJssel
+31638700320
richard@derattenvangervanholland.nl

Utrecht


Henk Fennema

Rattenbestrijding Fennema

Soest
+31683719663
henk@rbfennema.nl

Jos Kruis

Ratslag Rattenbestrijding

Houten
+31651402850
info@ratslag.nl

Monique Lambregts

Ratteplan Rattenbestrijding

Eemnes
+31645345205
ratteplan@ziggo.nl

Cees van der Straaten

Soest
+31633002400
arborservices@hotmail.nl

Cees van der Straaten

Soest
+31633002400
arborservices@hotmail.nl

Gelderland


Henk Dijkkamp

Vaassen
+31618118507
hwdijkkamp@hetnet.nl

Pieter van den Heuvel

Veenendaal
+31646132626
hrbveenendaal@gmail.com

Jorg Boudewijn

Ratbusters

Rossum
+31655994936
jorgboudewijn@gmail.com

Marc Hazeleger

Nijkerk
+31610494985
mb.hazeleger@gmail.com

Jeroen Smit

Didam
+310630146537
jeroen_smit73@hotmail.com

Rudy Liethof

Tolkamer
+0653114165
rudy.liet@hotmail.com

Marco Peters

De Ratman – Rattenbestrijding

Well
+31641184043
info@ratman.nl

Peter Henk Gijsman

De Groene Schutter

Culemborg
+31622395035
phgijsman@gmail.com

David Buikhuizen

Buikhuizen Pest Control & Fauna management

Vuren
+31683577806
info@bpcf.nl

Zeeland


Richard Lader

Lader Plaagdierbestrijding

Axel
+31653550600
lader@zeelandnet.nl

Noord-Brabant


Joris van der Aalst

Rattenjager Budel

Budel
+31644246679
info@rattenjagerbudel.nl

Corina de Jonge

EcoPest plaagbeheersing

Zundert
+31657332894
info@ecopest.nl

Arjan Lentjes

Allround Pest Control

Oosterhout
+31610430735
info@allroundpestcontrol.nl

Jan van Lierop

Van Lierop knaagdierbestrijding
Van Lierop business coaching

Mierlo
+31653500570
jwgmvanlierop@gmail.com

Jeroen van der Linden

Van der Linden Rioolservice

Sint-Oedenrode
+31655988639
info@vanderlindenrioolservice.nl

Piet Maas

Eco Rattenjager

Tilburg
+31648264577
pjhmaas@hotmail.com

Dirk Nuyens

Boxtel
+31633846612
Nuyens.dirk@gmail.com

Hans Sanders

Sint-Oedenrode
+31620967113
hsanders710@gmail.com

Mathieu Schamp

Rattenbestrijding-maashorst

Schaijk
+31682135395
rattenjagermathieu@gmail.com

Dennis Schel

Zeeland
+31642398755
schelbedrijfshygiene@gmail.com

Ron Verbraak

Rat-Clean-Up

Schijf
+31655555297
ratcleanup@gmail.com

Theo de Vries

Airgun Rat Control

Sint-Michielsgestel
+31613893698
airgunratcontrol@gmail.com

Roelans Jongeneelen

Ratland

Roosendaal
+31631919847
ratland.nl@gmail.com

John Nijs

Oss
+310629033915
johnnijs@gmail.com

Fons Versteeg

Kaatsheuvel
+31640095640
cversteeg@hotmail.nl

Renier de Jager

Roosendaal
+31619204892
dejager.rattenjager@gmail.com

Anton Mureau

Made
+310620836720
amravadrimmelen@gmail.com

Limburg


Hermans Leon

Grevenbicht
+31651336738
leon-micheline@home.nl

Roel Engelaar

Ottersum
+31611123736
roel_74@hotmail.com

Ronald de Groot

Geulle
+31620841688
ratcontrollimburg@outlook.com